Resident Evil 8: Village, tak by se měl jmenovat nadcházející díl této hororové série a k hráčům by měl dorazit na začátku roku 2021.

Po vydání  remaku Resident Evil 3 se začaly objevovat různé zvěsti o další hlavní hře v této hororové sérii od Capcomu. Včera se objevily další detaily, které přichází prostřednictvím Biohazard Cast , stránky věnované všem věcem okolo této série. 

Anonymní zdroj, který v minulosti přinesl několik důvěryhodných informací uvádí, že oficiální název nadcházející hry bude  Resident Evil 8: Village. Tento titul by Capcomu umožnil použít římskou číslici „VIII“ a nechat ji zarovnat se slovem „Village“ podobným způsobem, jaký udělal vydavatel s RE7.

Pokud jde o termín vydání, tak informátor hovoří o tom, že Capcom se chystá tuto hru vydat během Q1 2021, což znamená, že hra by se na trhu měla objevit nejpozději do konce března. Vzhledem k tomu, že Capcom v tomto okně vydal titul Resident Evil třikrát za poslední 3 roky, zdá se tento termín jako velmi pravděpodobný. 

Nové informace hovoří také o tom, že Chris Redfield, který se objevil na závěr Resident Evil 7 , má v RE8 hrát důležitější roli. Ethan Winters bude opět ústředním protagonistou hry, která se bude odehrávat v Evropě, což se shoduje s dalšími předchozími úniky, které jste měli možnost zaznamenat. 

Důvodem, proč se nyní začíná objevovat tolik informací o tomto nadcházejícím díle je ten, že Capcom údajně začal minulý měsíc tuto hru testovat.

Přečti si  Diablo Immortal potvrzeno pro letošní rok

Oficiální oznámení o Resident Evil 8 by mělo dorazit později tento měsíc.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno