Microsoft v loňském roce zaujal řadu fanoušků, když na E3 2018 Phil Spencer oznámil, že společnost získala několik vývojářských studií.  jako Playground Games a Ninja Theory, kteří pomohou posílit lineup exkluzivních titulů pro Xbox.

Kromě, toho, že Microsoft nakoupil některá stávající studia, tak také otevřel zbrusu nové v Santa Monice, které se jmenuje The Initiative. To v současné době hledá nové talentované vývojáře. Nyní bylo zjištěno, díky síti LinkedIn, že jeden nyní již bývalý vývojář Naughty Dog Robert Ryan, který ve studiu působil jako game designer se přidal ke zmíněnému studiu The Initiative v Santa Monice jako Senior Systems Designer.

Ryan byl u Naughty Dog v letech 2011 až 2017 a pracoval na řadě významných her jako Uncharted 3: Drake’s Deception, The Last of Us, Uncharted 4: Thief’s End a The Last of Us Part 2. Z Naughty Dog nejprve přešel do EA do Motive studia, odkud ale rychle naskočil do nově otevřeného studia Microsoftu.

Přečti si  Elden Ring - unikl další krátký klip, FromSoftware naznačuje, že by hra mohla vyjít na přelomu fiskálních let 2022-23

Jestliže Ryan neměl v Naughty Dog již co dělat, nebo dokončil všechny své práce na The Last of Us Part 2, mohlo by to znamenat, že bychom se této PlayStation 4 exkluzivity mohli skutečně dočkat ještě v tomto roce.

The Last of Us Part 2 je nyní ve vývoji exkluzivně pro PlayStation 4. 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno