Respawn Entertainment, stojící za sérií Titanfall, Battle Royale hrou Apex Legends, úspěšnou příběhovou hrou Star Wars Jedi: Fallen Order a dalšími, aktuálně pracuje na zcela nové IP.

Již v prosinci loňského roku jsme vás informovali o tom, že by Respawn mohl pracovat na zcela nové IP, a nyní se tato informace stala oficiální díky tweetu jednoho ze zaměstnanců studia.

Podle tweetu od programátora Respawnu Stevena Kah Hien Wonga je hra v raných fázích a současný tým, který na ni pracuje je velmi malý. Studio pro tuto hru aktuálně hledá programátora. 

Tweet retweetl i šéf studia Vince Zampella, který k tomu uvedl, že nový projekt je „super vzrušující.“

Nová IP znamená, že tento konkrétní tým samozřejmě nepracuje na IP Titanfall nebo Star Wars Jedi: Fallen Order. Navíc asi před rokem Zampella potvrdil, že v současné době nejsou vyvíjen žádný nový Titanfall. Zda se věci změnily nebo ne, teprve uvidíme.

Přečti si  Režisér Zaklínače 3 opustil CD Projekt RED po obvinění ze šikany

Další podrobnosti o novém projektu nebyly poskytnuty a není známo, zda se jedná o stejnou hru, na kterou si najímal vývojáře před několika měsíci, ale je to přinejmenším pravděpodobné.

Respawn je v současné době zaneprázdněn Apex Legends a připravuje se na spuštění sezóny 9 hry. Můžete očekávat novou legendu Valkyrie, novou zbraň zvanou Bockek Bow a další.

Apex Legends: Legacy se spustí 4. května pro PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X / S, Nintendo Switch a PC.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno