Ghost of Tsushima sice vychází až za několik týdnů, ale jak se zdá, tak vývojáři ze Sucker Punch se již připravují na vývoj nového titulu pro PS5.

Tuto skutečnost naznačuje výpis volných pracovních pozic na webu studia. V kancelářích Bellevue, WA, jsou čtyři výpisy, každý v různých oborech. Nejvíce odhalují pozice producentů, protože vyžadují zkušenosti s „řízením týmu po dobu minimálně jednoho úplného vývojového cyklu“.

Seznam bohužel nenapovídá, jak by nadcházející hra studia Sucker Punch mohla vypadat, ale najatý producent bude mít za úkol „identifikovat a řídit vysoce rizikové oblasti vývoje”, zdá se, že tým dělá vše, co je v jeho silách, aby zajistil hladký vývoj.

Přečti si  Kvalifikujte se na olympiádu v Gran Turismo Sport

Ostatní pozice jako senior lighting artist, gameplay programátor a designér kamery, jsou stejně neprůhledné. Designér kamery však bude mít za úkol  „zajistit hráči pohlcující a vzrušující zážitek“ a bude „spolupracuje s designéry misí, aby zajistil, že skriptovaná videa podpoří nezapomenutelné okamžiky“.

Situaci kolem nadcházejícího titulu studia Sucker Punch Productions budeme i nadále sledovat. Nyní se však věnujeme hře Ghost of Tsushima, jejíž recenzi můžete očekávat 14. července.

Ghost of Tsushima vychází 17. července exkluzivně na PS4.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno