Nový e-mail, který společnost NVIDIA zasílá jako součást svého zpravodaje, tvrdí, že se blíží podpora DLSS pro Call of Duty: Warzone.

E-mail, který je zasílán těm, kteří se přihlásili k odběru zpravodaje NVIDIA, uvádí, že Warzone obdrží podporu DLSS 22. dubna. To je zároveň u fanoušků velmi očekávané datum aktualizace sezóny 3 pro Call of Duty: Warzone.

Obrázek e-mailu byl sdílen na Twitteru uživatelem @ LeonardoLeal.

Pouze předmět e-mailu odhaluje podrobnosti: „Warzone DLSS Launching 4/22.“ Nikde jinde v e-mailu není zmínka o podpoře DLSS pro Warzone, ani na samotných webových stránkách NVIDIA. 

DLSS neboli NVIDIA DLSS (Deep Learning Super Sampling) je nová funkce, kterou společnost NVIDIA uvedla na trh společně s grafickými kartami řady RTX, aby zvýšila výkon her pomocí technologie vykreslování AI.

Web NVIDIA to popisuje jako „ průkopnickou technologii vykreslování AI, která zvyšuje grafický výkon pomocí dedikovaných procesorů AI Tensor Core na GPU GeForce RTX ™. Technologie DLSS proniká do síly neuronové sítě s hlubokým učením, zvyšuje snímkovou frekvenci a vytváří pro vaše hry krásný a ostrý obraz. “

Call of Duty: Black Ops Cold War v současné době nepodporuje NVIDIA DLSS, ale společnost Nvidia uvedla podporu pro Warzone již brzy.

Přečti si  Warzone Season 3 Combat Pack je zdarma k dispozici pro předplatitele PlayStation Plus

Zde je video z DLSS běžícího Black Ops Cold War a rozdíl, který přináší:

Společnost Raven Software minulý týden uvedla jaké změny Warzone s příchodem sezóny 3 obdrží, včetně skinu Roze a dalších. 

NVIDIA, ani Activision zatím nepotvrdily (kromě uvedeného emailu) příchod podpory DLSS 22. dubna do Call of Duty: Warzone.

Call of Duty: Warzone je nyní k dispozici zdarma na PC, PS4, PS5, Xbox One a XSX/S.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno