Podvodníci kazí zážitek z Call of Duty: Warzone téměř od jeho vydání, ale stojí vždy za naší podivnou smrtí právě oni? Zde jsou nejlepší způsoby, jak je ve hře odhalit.

Dokonce i ti nejlepší hráči Call of Duty: Warzone jsou někdy překonáni, ale někdy se vám může vaše smrt ve hře zdát přinejmenším podezřelá, jako když celý tým během několika sekund “vyndá” jediný hráč. Jak je tedy odhlait?

Nevěřte killcam ve Warzone

Killcam ve skutečnosti neukazuje skutečné záběry zabití, ale znovu vytváří situaci úmrtí, což může vést k podezřele vypadajícím úmrtím. Řada Youtuberů ukazuje, jak moc se mohou tyto záběry lišit od reality.

Nezakládejte svá obvinění pouze na killcam, měli byste postupovat podle níže uvedených tipů.

Sledujte zbytek zápasu Warzone

Protože nemůžete spolehlivě zjistit hackování pomocí killcam, měli byste po zbytek zápasu sledovat hráče, které z podvádění podezříváte.

Hacky mají různé stupně výkonu; někdy zacílí na míle vzdálené hráče, jindy nenápadně sledují lidi za zdmi.

Tommey, profesionální hráč Warzone, obvinil držitele světového rekordu z podvádění tím, že sledoval, jak vidí hráče přes zdi. Opět neexistují přesvědčivé důkazy o tom, že tento hráč podváděl, ale Tommey předvedl, jak si na to dát pozor.

Přečti si  Nová nálož gameplay záběrů z nového Ratchet & Clank

Hráč se načas zastaví na místě, když je začnete pozorovat

Většina podvodníků se nechce nechat chytit při činu. Šance, že chytnete hráče používajícího aimbot po celou hru, je čím dál tím víc vzácnější.

V dnešní době mají podvodníci tendenci to skrývat. Poté co podezřelého hráče začnete sledovat, můžete narazit na některé, kteří se náhle na 20-30 sekund zcela zastaví. Je více než pravděpodobné, že jde o to, aby vypnuli své hacky, ve snaze skrýt své nepoctivé počínání. Sledujte je dostatečně dlouho a pokud jsou jejich dovednosti buď výrazně nižší, než když vás zabili, nebo je vidíte znovu na určitou dobu zcela zastavit po tom, co udělali něco neuvěřitelného, je docela bezpečné vyvodit závěr, že tento hráč podvádí.

Podívejte se na jejich úroveň ve Warzone

Pokud má hráč enormní množství killu a vysoké K/D, ale jen základní skiny a calling karty, tak je pravděpodobné, že také podvádí. Buď se tento hráč „smurfuje“ hraním na novém účtu, aby se vyhnul skill-based matchmakingu, nebo má tento nový účet nainstalované cheaty. To však není přesvědčivé. Existuje několik důvodů, proč je hráč na novém účtu, a ne všechny jsou proto, že podvádí. Pokud jste přesvědčeni, jednoduše stiskněte tlačítko „nahlásit“, zablokujte je, abyste je už nikdy neuviděli, a doufejte, že se jimi bude Activision, potažmo Raven Software zabývat.

Přečti si  Nový patch pro Call of Duty: Warzone má vyřešit Exploit umožňující vydat se hráčům za hranice mapy

Zkontrolujte jejich statistiky z Warzone

Webové stránky jako CoD Tracker a SBMM Warzone vám umožní zkontrolovat statistiky většiny hráčů ve vašem lobby. Buď vyhledejte jejich jméno, nebo se vraťte zpět k předchozím hrám, abyste je dohledali. Následně tak můžete zjistit, zda jejich statistiky vypadají normálně. Hackeři budou mít často neuvěřitelně vysoké statistiky, přičemž poměr zabití / smrt je čtyři a vyšší. Pokud se ohlédnete zpět za jejich předchozími hrami a uvidíte, že se jim pokaždé daří, bude vaše podezření oprávněné.

I ti nejlepší hráči světa mají špatné hry, kde získají jen pár sestřelů a prohrají. Je to zakořeněno v samotné podstatě Battle Royale her. Podvodník však s největší pravděpodobností zvládne výjimečně dobře zabíjet co hru a jeho statistiky budou dalece převyšovat normu.

Pokud ve hře Warzone objevíte podvodníka na nic nečekejte a nahlaste je, zablokujte a hrajte dál. Pak už nezbývá, než jen doufat, že je smete další banovací vlna.

Call of Duty: Warzone je nyní k dispozici zdarma pro PC, PS4, PS5, Xbox One a XSX/S.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno