Hideo Kojima a jeho tým v Kojima Productions se možná chystají oznámit svůj další titul během prosincového udílení cen The Game Awards.

Hideo Kojima a jeho tým z Kojima Productions usilovně pracují na své další hře a zdá se, že čas na odhalení této hry nemusí být příliš daleko. Nedávné teasování na Tokyo Game Show 2022 vrátilo Kojimu zpět do titulků a podle zasvěcence, ​​který se nedávno dostal do popředí, uslyšíme více o dalším projektu studia velmi brzy.

@TheRealInsider na Twitteru v posledních dnech přesně prozradil řadu významných odhalení a aktualizací, od lineupu Ubisoftu k oznámení Assassin’s Creed až po nový trailer God of War Ragnarok. Nedávno na Twitteru zveřejnili tweet obsahující pouze obrázek Hidea Kojimy a hostitele, tvůrce a producenta The Game Awards Geoffa Keighleyho na pódiu, což naznačuje, že Kojimův další projekt bude pravděpodobně odhalen na The Game Awards 2022, které se bude konat 8. prosince.

Přečti si  Western Digital a Epic Games uzavřely partnerství a uvádí paměťovou kartu Fortnite pro Nintendo

Co se týče toho, k jaké hře odhalení nakonec bude, se teprve uvidí. Kojima Productions pracuje na exkluzivním cloudovém nativním titulu pro Xbox, což je podle některých zpráv hororový titul  Overdose, i když se zdá, že se pracuje také na pokračování Death Stranding.

Samozřejmě, jak je tomu v případě jakéhokoli úniku, je nejlepší držet svá očekávání na uzdě. To znamená, že pravděpodobně bude stát za to sledovat Kojima Productions v nadcházejících týdnech a měsících.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno