Aktivita japonského herního designéra na Twitteru naznačuje, že upravoval nový trailer, což mnohé vede ke spekulacím o potenciálním odhalení na Gamescomu.

To, na čem Hideo Kojima a jeho tým dále pracují, je vždy velká neznámá a fanoušci tohoto geniálního tvůrce netrpělivě očekávají a sledují vše, co by mohlo naznačovat jeho další projekt. Nyní se zdá, že náznaky jsou větší než obvykle.

Zdrojem spekulací je opět sám Hideo Kojima. Japonský herní designér nedávno na Twitteru zveřejnil tweet, který zřejmě silně naznačoval, že dokončil (nebo alespoň předběžně) úpravu nového traileru na… něco. Kojima samozřejmě rutinně upravuje nové trailery na své vlastní hry, ale vzhledem k tomu, že studio v současné době nemá žádnou oznámenou hru, existuje spousta spekulací o tom, na co mohl vytvořit trailer.

Přečti si  Další hra Kojima Productions byla teasována na TGS 2022 VR Tour

Stojí za to připomenout, že Gamescom Opening Night Live odstratuje již příští týden Gamescom 2022 a vzhledem k velmi přátelskému vztahu mezi Kojimou a moderátorem a producentem show Geoffem Keighleym existuje šance, že první jmenovaný tam má co ukázat. Keighley nedávno také řekl, že letos na Gamescom Opening Night Live dojde k několika „skvělým překvapením“.

Společnost Kojima Productions začátkem tohoto roku oznámila, že podepsala smlouvu s Microsoftem o vývoji cloudové hry exkluzivně pro Xbox. Zprávy tvrdily, že tato hra je nový hororový titul Overdose, který unikl na začátku tohoto roku, ale ještě nebyl oficiálně oznámen.

Zdá se také, že Kojima Productions také pracuje na pokračování  Death Stranding – více o tom čtěte zde.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno