Plně digitální událost bude obsahovat „velké odhalení, hluboké ponory a exkluzivní pohledy na nadcházející hry“ spolu s rozhovory ze zákulisí.

IGN již v březnu oznámilo, že se akce Summer of Gaming vrátí. V nedávném tweetu potvrdilo, že akce začne za „pár týdnů“ a poskytne některá pozoruhodná odhalení, exkluzivní pohledy na nadcházející tituly, „hluboké ponory“ a rozhovory ze zákulisí. Načasování akce by mělo být v souladu se Summer Game Fest, který odstartuje svou vlastní showcase 9. června.

IGN’s Summer of Gaming začalo v roce 2020 jako čistě digitální událost s několika živými přenosy odhalení a aktualizací budoucích titulů. Stalo se tak po zrušení E3, když poprvé začala pandemie COVID-19. Zatímco loňská show byla začleněna do E3 v loňském roce, zrušení E3 2022 jí umož+nuje znovu existovat jako samostatná důležitá událost.

Přečti si  Avatar: Frontiers of Pandora by mělo vyjít 18. listopadu

Zůstaňte naladěni na další podrobnosti a informace v následujících týdnech. Je tu také Xbox a Bethesda Games Showcase, na kterou se můžete těšit 12. června. Microsoft ještě nepotvrdil žádné tituly, ale Todd Howard z Bethesdy slíbil , že se letos v létě ukáže hodně z připravované hry Starfield.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno