Co dal 17. týden ve hrách na GAME PRESS? Máme pro Vás stručný přehled toho nejzajímavějšího.

Zpožděné DLC pro RE7, nevydařený Sniper: Ghost Warrior 3, demo PREY a mnoho dalšího.

ZPOŽDĚNÍ DLC PRO RESIDEN EVIL 7


Capcom oficiálně oznámil zpoždění pro Resident Evil 7: Biohazard s názvem NOT A HERO. Capcom to zdůvodnil, že vůči skvělým prodejům nebyl obsah DLC dostačující a firma chce být vůči svým svým hráčům fér. Tento přístup kvitujeme a doufáme, že to nebudou jen řeči.

VYŠLA POLSKÁ FPS AKCE SNIPER: GHOST WARRIOR 3

 

V minulém týdnu také vyšla nová polská FPS akce SNIPER: GHOST WARRIOR 3 na kterou si můžete přečíst naší recenzi zde. Hra se dočkala ještě před vydání nemilého oznámení a to, že v době vydání nebude obsahovat multiplayer, vývojáři to omlouvají tím, že se chtěli v první řadě soustředit na single kampaň, ze které chtěli hráčům nabídnou maximální možný požitek. No musíme říct, že se jim to opravdu (ne)povedlo, hra má velkou spoustu technických problémů a bugů, o nich si můžete přečíst v recenzi.

Přečti si  Armor v Ratchet & Clank: Rift Apart nebude naštěstí jen kosmetický

UBISOFT A VIVENDI

 

Poměrně zajímavou informací minulého týdne, byla taky tisková zpráva o tom, že by mediální společnost Vivendy, by mohla díky majoritnímu podílu držených akcií, převzít herní společnost Ubisoft již ke konci tohoto roku. O tom, zda by to znamenalo pro Ubisoft nějaké personální čistky a uzavírání některých studií se zatím pouze spekuluje. V současné době není ani zcela jasné, že Vivendi Ubisoft převezme.

NINTENDO PŘEDSTAVILO NOVÝ HANDHELD 2DS XL

 

Společnost Nintendo minulý týden představila svou novou handheldovou konzoli Nintendo 2DS XL, která doplní řadu 3DS, ale tento handheld bude bez podpory 3D.

NA KONZOLE VYŠLO DEMO PREY

 

Minulý týden se na konzole dostalo hratelné demo nové akční hry od Altus a Bethesdy PREY. Demo nabízí hráčům úvodní hodinu ze hry, která slouží spíš jako tutoriál. Hra na nás působí jako směsice her BioShock a Half Life. Více si můžete přečíst v našich dojmech ze hry.

Přečti si  V současné době každé studio Activisionu pracuje na Call of Duty: Warzone

ACER PŘEDSTAVIL NOVOU ŘADU HERNÍCH NOTEBOOKŮ PREDATOR TRITON

Acer Triton 700

Společnost Acer představila line-up nových notebooků řady Predator Triton 700 které je možno zakoupit s osazením CPU Intel i7 GPU NVIDIA GTX 1080 a až 32GB RAM. Více v našem článku.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno