Dvacet týdnů uplynulo jako voda a s blížícím se herním svátkem v podobě E3 se objevuje čím dál více úniků a informací o tom, co tato každoroční velmi očekávaná akce přinese. Pojďme si tedy zrekapitulovat nejzajímavější zprávy dvacátého týdne.

Odklad Metro Exodus, představení Call of Duty: Black Ops 4, uzavření Boss key Productions,  oznámení Rage 2, představen Xbox Adaptive Contoller a mnoho dalšího.

ÚNIK A NÁSLEDNÉ ODHALENÍ RAGE 2

Bethesdě unikl teaser trailer k Rage 2, který jak se zdá, byl dle všeho tak trochu plánovaný. Následně společnost vydala i oficiální trailer doplněný o záběry ze hry. Oznámeny byly také některé detaily a to jak o příběhu, tak i o tom, že hra nebude obsahovat loot boxy. Za to má Bethesda opět palec nahoru.

FIFA 19 BY MĚLA OBSAHOVAT LIGU MISTRŮ I EVROPSKOU LIGU

Konami vypršela smlouva s UEFA a tak jak jak se zdá se největší fotbalové akce přesunou série FIFA od EA Sports. Ta  by se tak konečně mohla stát plnohodnotným a fotbalem nabízejícím nejvíce soutěží na trhu. Připomeňme, že FIFA již má práva na Mistrovství světa i Euro.

BOSS FEY PRODUCTIONS UZAVŘENO

Smutnou zprávu oznámil sám ředitel studia a herní vývojář Cliff Bleszinski. K uzavření studia došlo logicky po neúspěšných pokusech o návrat na herní scénu. Slibně vyhlížející projekt LawBreakers nebyl hráči vůbec dobře přijat a následný pokus o Battle Royale hru s názvem Radical Heights dopadl ještě hůře. Bleszinski se chce aktuálně věnovat rodině a psu.

Přečti si  Do Sackboy: A Big Adventure míří nové odměny, výzvy a turnaje

BYL OZNÁMEN NOVÝ ROČNÍK F1 2018

Codemasters oznámili nový ročník F1 2018 se kterým chtějí navázat na úspěch předchozího dílu. Slibují prohloubení kariérního režimu a přidání dalších historických vozů.

METRO EXODUS SE ODKLÁDÁ NA 1Q 2019

Společnost THQ Nordic, která nedávno získala značku Metro Exodus společně s Deep Silver a její mateřskou společnost Koch Media, ve své finanční zprávě investorům oznámila, že vydání hry Metro Exodus bylo posunuto na Q1 2019. Důvodem mohou být obavy z Red Dead Redmtion 2.

BEZ BLIŽŠÍCH INFORMACÍ BYLA OZNÁMENA HRA S.T.A.L.K.E.R. 2

Velmi nečekaně se objevila internetová stránka pro hru S.T.A.L.K.E.R. 2, kterou doprovázel Facebookový status s oznámením, že hra vyjde v roce 2021.

OZNÁMENA ZÁVODNÍ HRA RIDE 3

Studio Milestone, specializující se na závodní hry potvrdilo pokračování populární závodní série Ride, která již brzy získá další přírůstek s nepříliš překvapivým názvem Ride 3. Hru bude pohánět Unreal Engine 4 a vyjde na PC, PS4 a Xbox One 8. listopadu.

Přečti si  Studio Housemarque zveřejnilo prohlášení, ve kterém děkuje Sony za příležitost a podporu

SHENMUE 3 OPĚT ODLOŽENO

Pokud jste čekali, že letos vyjde velmi očekávané Shenmue 3, které je financováno prostřednictvím kampaně na KickStarteru, tak vás jistě nepotěšila informace, že vydavatel Deep Silver společně s vývojáři z Ys Net učinili prohlášení, ve kterém oznamují další zpoždění této hry a to až na druhou polovinu 2019.

PŘEDSTAVENO CALL OF DUTY: BLACK OPS 4

 

https://youtu.be/ooyjaVdt-jA

Activision společně s vývojáři ze studia Treyarch představili zbrusu nové Call of Duty: Black Ops 4, které nabídne vylepšený multiplayer, 3 kapitoly zombie módu a zbrusu nový Battle Royale mód nazvaný Black Out. Více zde.

PŘEDSTAVEN XBOX OADAPTIVE CONROLLER

Microsoft představil nový Xbox Adaptive Controller, který umožní připojení řady dalších ovládacích prvků a umožní hrát i handicapovaným lidem. Ovladač je možné připojit jak ke konzoli Xbox One, tak i k Windows 10 PC. Velmi chválíme tento kus hardwaru a Microsoft, že s ním přišel.

THE DIVISION 2 VYJDE DO KONCE BŘEZNA 2019

Vydání The Division 2 bylo potvrzeno na PC, PS4 a Xbox One pro fiskální rok 2019, který končí 31. března 2019, informuje o tom finanční zpráva společnosti Ubisoft. Jak se zdá tak s řadou odkladů bude Q1 2019 nejnabitějším v celé historii této konzolové generace.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno