24. týden na GAME PRESS utekl jako voda a před námi je jeho tradiční rekapitulace. Pojďme se podívat co se událo.

Přečtěte si stručný přehled nejzajímavějších zpráv z minulého týdne jako například, že Game Press je partnerem Tapito, chystá se nový headset od Razeru, Kojimův tým nechápal Death Stranding, nebo že Io Interactive se stalo nezávislým a mnoho dalšího.

HERNÍ SVÁTEK E3

Každoroční svátek všech příznivců videoher a gamingu je za námi. Co vše zajímavého přinesla letošní E3 si můžete přečíst v našem souhrnu ZDE.

RAIDY V DESTINY 2 DOSTANOU NOVÉ PENALIZACE

Bungie oznámilo, že Raidy v Destiny 2 nebudou o nic jednodušší, než v předchozím díle, navíc hráči budou nově penalizováni za smrt.

KOJIMŮV TÝM NEPOCHOPIL PŘÍBĚH DEATH STRANDING

Hideo Kojima byl na E3 hostem svého přítele Geoffa Keighleyho, který jej spovídal ohledně Death Stranding. Kojima uvedl, že jeho tým z počátku vůbec nechápal příběh Death Stranding.

Přečti si  Společnost Microsoft údajně nakoupila reklamní prostor pro Starfield na tento rok, říká zasvěcenec

 PERSONA A YAKUZA UŽ NEMUSÍ BÝT EXKLUZIVITAMI

 

Sega se poslední měsíce snaží přinášet na PC kvalitní tituly z nichž některé původně byly čistě konzolové exkuzivity. Platí to i pro hry Persona a Yakuza, které by měli vyjít pro PC a přestat tak být čistě exkluzivitami pro PlayStation.

IO INTERACTIVE SE STALO NEZÁVISLÝM STUDIEM

Square Enix se nepodařilo prodat IO Interactive a tak se studio vyplatilo samo a to i se značkou Hitman. Stalo se tak zcela nezávislým studiem, které nyní bude plně rozhodovat o tom co a jak bude tvořit. Otázkou zůstává, proč po Io Interactive nesáhl Microsoft, kterému schází exkluzivní tituly.

PODLE TAKE TWO JE MÓDOVÁNÍ GTA V NELEGÁLNÍ

Take Two nemá rádo moderskou scénu a označuje módování GTA V za nelegální. Zakázalo tak módy OpenIV a Liberty City.

Přečti si  Nový trailer k Life is Strange: True Colors představuje Rangera parku Ryana

GAME PRESS SE STAL PARTNEREM APLIKACE TAPITO

Game Press se stal partnerem mobilní informační aplikace Tapito a vy tak již nezmeškáte jedinou novinku z našeho webu. Neváhejte a aplikaci si nainstalujte, budete příjemně překvapeni jejími funkcemi.

NOVÝ BEZDRÁTOVÝ HEADSET PRO KONZOLE OD RAZERU

Hlavními přednostmi headsetu podle Razeru mají být kvalita zvuku, redukce okolního hluku, ale také co největší pohodlí při dlouhodobém hraní.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno