26. a zároveň poslední školní týden máme úspěšně za sebou a GAME PRESS rekapituluje nejzájívavější údálosti.

Nejzajímavější zprávy ve z minulého týdne ve stručném přehledu. Uncharted Golden Abyss možná i pro PS4, E3 Game Critics Awards, recenze na Crash Bandicoot, údajné zrušení DLC pro Mass Effect Andromeda a spousta dalších.

3 NOVÉ LOKALITY PRO DIABLO 3

Do Diabla 3 společně s aktualizací 2.60 přibudou celkem 3 nové lokality a to v Adventure Modu hry.

VYŠLO DLC EPISODE PROMPTO DO FINAL FANTASY XV

Vyšlo DLC do Final Fantasy XV s názvem Episode Prompto, jak již název napovídá příběh se tentokrát točí kolem Prompta. DLC zabere cca 2hodinky a stále nepřináší možnost hrát za ženské hrdinky.

VYŠEL EXTREME PACK PRO STEEP

Do sportovní hry od Ubisoftu, která je plná adrenalinových sportů přibyl placený Extreme Pack, který přináší tři nové sporty a spoustu challengí.

Přečti si  Demo Resident Evil Village je od dnešního dne k dispozici na všech platformách

UNCHARTED: GOLDEN ABYSS BY MOHLO VYJÍT NA PS4 

Původně handheldová záležitost pro PS Vita Uncharted: Golden Abyss by podle Nauhty Dog mohla klidně vyjít v remaku na PS4. Podle studia neexistují žádné důvody, proč by tomu tak nemohlo být. Více ZDE.

E3 2017 GAME CRITICS AWARDS – VÍTĚZOVÉ

Byli vyhlášeni vítězové E3 Game Critics Award a nejvíce cen získalo Nintendo. Mezi dalšími vítězi jsou napšíklad: Nejlepší PC hra: Destiny 2, Nejlepší Hardware Xbox One X, Nejlepší online multiplayer: Star Wars Battlefront 2. Na všechny oceněné hry se můžete podívat ZDE.

VYŠEL DLOUHO OČEKÁVANÝ CRASH BANDICOOT

 

Vyšel dlouho očekávaný návrat maskota PlayStationu Crash Bandicoot N Sane Trilogy. Jak dopadl si můžete přečíst v naší recenzi.

Přečti si  Vývojáři Halo Infinite mají na toto léto řadu skvělých plánů

SPEKULACE O ZRUŠENÍ DLC PRO MASS EFFECT: ANDROMEDA

V minulém týdnu proběhla podivná kauza okolo příběhového DLC pro Mass Effect: Andromeda. Která je nakonec považována za prapodivný pokus o zviditelnění a připomenutí značky hráčům. Hra se potýká s podivnými potížemi již od samotného vydání a tak se není čemu divit, že se objevují i takovéto zoufalé snahy o upoutání pozornosti.

LAWBREAKERS OZNÁMILO VYDÁNÍ KOLEKTORSKÉ EDICE

Připravovaná multiplayerová střílečka LawBreakers oznámila své vydání i na fyzických nosičích a to dokonce i v kolektorské edici. Zda bude edice dostupná i v ČR zatím není jasné.

MODEŘI AKTIVOVALI UFO MISI V GTA V

Modcerům se podařilo v GTA Online aktivovat zatím oficiálně neoznámenou a zatím velmi pravděpodobně stále připravovanou UFO misi. Pokud by toto byla konečná verze mise, bylo by to pro hráče velké zklamání.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno