Gamescom 2018 je tu! My už máme sbaleno a dnes míříme směr Kolín nad Rýnem. Na Gamescomu 2018 máme domluvenou slušnou porci schůzek, kde bychom měli mít možnost, za zavřenými dveřmi vidět chystané novinky. O všem vás budeme pochopitelně maximálně informovat.  Nyní se ale podívejme na uplynulý týden.

Odklad remaku trilogie Spyro, vzniká nový horor od Bandai Namco, slabé předobjednávky Battlefield V, nové studio Crystal Dynamics, Diablo 3 na Switchi a mnoho dalšího.

BANDAI NACO TEASUJE NOVOU HOROROVOU HRU

Bandai Namco teasuje možné odhalení nové hororové hry, kterou bychom mohli mít možnost vidět na Gamescomu 2018. Vydavatel zatím uveřejnil, jen jeden obrázek, kterým teasuje termín odhalení.

EMULÁTOR RPCS3 DOSTANE NOVOU AKTUALIZACI

Nová verze PCS3 byla představena vývojovým týmem, který uvádí, řadu grafických vylepšení pro řadu PS3 titulů, zahrnujících mimo jiné i tituly Red Dead Redemption, Uncharted a God of War 3.

INSOMNIAC GAMES SI POCHVALUJÍ PŘEDOBJEDNÁVKY HRY SPIDER-MAN

I když hra vychází až 7. září, tak již nyní si studio Indoniac Games velmi pochvaluje předobjednávky PlayStation 4 exkluzivní hry Spider-Man. Vývojáři říkají, že jsou polichoceni tím kolik lidí má v jejich hru důvěru a již neváhalo utratit své peníze.

CRYSTAL DYNAICS OTEVŘELO NOVÉ STUDIO VE WASHINGTONU

Studio Crystal Dynamics, které stojí za posledními dvěma hrami Tomb Raider, otevírá nové studio ve Washingtonu. Nové neoznámené projekty společně s Avangers, si vyžadují nové pracovní síly a proto se Crystal Dynamics rozhodlo razantně zvětšit.

Přečti si  Ubisoft oznámil nový Free-to-Play titul ze světa The Division

ASSASSIN´S CREED ODYSSEY BUDE NOHE VĚTŠÍ NEŽ PŘEDCHOZÍ DÍL

Režisér hry Scott Phillips uvedl, že tento nadcházející díl bude mnohem delší, než Assassin´s Creed Origins a hra by měla zabrat zhruba 30 hodin herní doby. To se má projevit také na herní mapě, která má mít dle slov Phillipse také větší rozlohu, než ta ve starověkém Egyptě.

PATRICK SÖDERLUND OPUŠTÍ EA

Söderlund byl generálním ředitelem DICE, když jej EA v roce 2006 získala a od té doby se vypracoval až na vrcholnou pozici v EA. V roce 2016 odešel z pozice viceprezidenta EA na pozici výkonného viceprezidenta pro nově vytvořená EA Worldwide Studios. Na druhe straně se právě Söderlund zasloužil o kontroverzní rozhodnutí a pokusy EA jako zpeněžování Star Wars: Battlefront II, či uzavření Visceral Games.

STUDIO ARKANE SE BUDE VĚNOVAT MULTIPLAYEROVÝM HRÁM

Budoucnost studia Arkane zřejmě není tak jasná, jak by se mohlo na první pohled zdát a s hrami jako Dishonored, či Prey si dají na čas pauzu. Za rozhodnutím údajně stojí slabší prodejní čísla a to i přesto, že si hry u kritiků nevedli nijak špatně. Jen Dishonored 2 se prodalo 2,5 miliónu kopií, přičemž Prey dosáhlo na 1,5 miliónu prodaných kopií a i když to nejsou úplně nejhorší prodejní čísla, tak přeci jen zůstala za očekáváním studia.

Přečti si  Hráči Warzone vyzývají vývojáře, aby opravili Groza iron sight glitch

DIABLO 3 VYJDE NA SWITCH

Magazín Forbes uveřejnil informaci, že Diablo 3 vyjde na Nintendo Switch ještě tento rok. Hra by měla obsahovat jak základní hru Dibalo 3, tak i její expanzi Reaper of Souls i postavu Necromancera, přičemž cena by měla být stanovena na 59,99 dolaru.

PŘEDOBJEDNÁVKY BATTLEFIELDU V JSOU VELMI NÍZKÉ

Jak uvedla Sarah Needleman z Wall Street Journal , analytici Cowen Group společně se zástupci EA říkají, že předběžné objednávky hry Battlefield V jsou slabé. Analytici se shodují na tom, že Red Dead Redemtion 2 i Call of Duty: Black Ops 4 porazí Battlefield V z pohledu předběžných objednávek a sílí tak obava, že by Battlefield V mohl postihnout podobný osud jako Titanfall 2.

SPYRO SE ODKLÁDÁ NA LOISTOPAD

Fanoušcy dráčka Spyra si budou muset ještě nějakou chvilku na očekávanou trilogii počkat. Activision společně s Toys for Bob oznámili, že remake Spyro Reignited Trilogy, který se chystá na PlayStation 4 a Xbox One nabírá zpoždění a hra tak vyjde až 13. listopadu.