Konami to popisuje jako „věrné oživení původního příběhu a herního designu“, které rozvine zážitek s „ohromujícím vizuálem a bezproblémovým hráčským zážitkem“. 

Sony se podařilo udržet informace týkající se PlayStation Showcase překvapivě pod pokličkou, ale jedna věc přeci jen unikla a to možný remake Metal Gear Solid 3. Během streamu byl potvrzen  remake Metal Gear Solid 3 pod poněkud zvláštním novým názvem — Metal Gear Solid Delta: Snake Eater. Proč se Konami rozhodlo změnit název, není v tuto chvíli zcela jasné.

Ve zprávě zaslané vývojářským týmem  je Metal Gear Solid Delta: Snake Eater  popsán jako „věrná rekreace původního příběhu a herního designu“, která „rozvine hratelnost s ohromujícím vizuálem a bezproblémovým hráčským zážitkem“.

Ačkoli video nepředvedlo žádnou hratelnost a spíše jen potvrdilo, že vývoj je na začátku, jsou k dispozici nové screenshoty ze hry, které ukazují minimálně skok kupředu ve vizuální kvalitě. Spolu s PS5 bylo potvrzeno vydání také na Xbox Series X/S a PC prostřednictvím Steamu.

Na oficiálních stránkách vývojářský tým potvrdil, že titul je remake a že „tvrdě pracuje“, aby se ujistil, že jde o „věrné oživení původního příběhu“.

Datum vydání nebylo uvedeno, ale mezitím si mohou fanoušci užít Metal Gear Solid: Master Collection, což je „nejkompletnější kompilace, která oslavuje 35. výročí série“. Obsahuje původní hry „jak byly poprvé vydány“, ale jen od Metal Gear Solid 1 až po 3. 

Zpráva zdánlivě naznačuje, že Vol. 2 se také chystá, i když to nebylo potvrzeno. Jako taková bude Master Collection vydána také pro „nejnovější platformy“. 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno