Společnost Sony odhalila nabídku bezplatných her pro předplatitele PlayStation Plus Essential, která nabídne tři opravdu velmi zábavné tituly.

Lednovými tituly jsou: A Plague Tale: Requiem, Evil West a Nobody Saves the World. Hry si budou moci předplatitelé přidat do svých knihoven od 2. ledna 2024 až do 5. února 2024.

A Plague Tale: Requiem | PS5

V tomto pokračování oceňovaného dobrodružství A Plague Tale: Innocence cestují Amicia a Hugo po útěku ze své zdevastované vlasti daleko na jih do nových regionů a pulzujících měst. Tam se pokusí začít nový život a ovládnout Hugovu kletbu. Více v naši recenzi.

Evil West | PS4, PS5

Americkou hranici pohltí temná hrozba. Jako jeden z posledních agentů v přísně tajném institutu pro lov upírů jste poslední linií mezi lidstvem a hluboce zakořeněným terorem, který se nyní vynořuje ze stínů. Rozpoutejte peklo se svými střelnými zbraněmi, blesky poháněnými rukavicemi a pomůckami. Více v naši recenzi.

Přečti si  Vydání systému PS5 Pro se skutečně dočkáme ještě letos

Nobody Saves the World | PS4, PS5

Když se prastará pohroma znovu probudí, kdo může zachránit svět? Nikdo! (To jsi ty, ty jsi Nikdo.) Osvojte si umění transformace, abyste se stali Slimákem, Duchem, Drakem a dalšími v tomto novém pojetí akčních RPG od tvůrců Guacamelee. Dokončete úkoly, abyste objevili více než 15 různých a odlišných forem a vyměňte si je, přičemž každá nabízí vlastní sadu úkolů, které můžete plnit kreativními způsoby.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno