Hráči narazili na novou kresbu v nedávno vydané hře The Last of Us Part1, která vedla ke spekulacím o nové IP studia.

Každá nová hra, kterou studio Naughty Dog vyvinulo za posledních více jak deset let se dá považovat za mistrovské dílo, přičemž studio neustále dokazuje, že s každou další hrou dokáže posunout hranice dokonalosti ještě dál. Není tedy žádným překvapením, že fanoušci studio neustále bedlivě sledují a čekají, co bude dělat dál. Jak se zdá, tak TLoU Part1 možná něco naznačuje.

The Last of Us Part 1 bylo vydáno minulý týden pro PS5 a je zajímavé, že se zdá, že hráči objevili stopy ukazující na novou IP Naughty Dog. Jak uvedl @NaughtyNDC na Twitteru, hráči našli plakáty visící na zdech v remaku, které nesou zajímavý art, zobrazující bojovnici a řadu fantasy prvků, se spekulacemi, že by vývojáři mohl začít pomalu vypouštět nápovědy pro svou příští IP. Podívejte se na obrázky níže.

Jak si jistě pamatujete, tak na začátku loňského roku byly sdíleny nové koncept arty, které ukazovali, že by se studio mohlo odklonit od svých zaběhnutých světů a ponořit se do fantasy. Před svým oznámením bylo původní The Last of Us také teasováno nenápadně v Uncharted 3: Drake’s Deception.

Zda skutečně existuje nová IP nebo ne, můžeme v tuto chvíli pouze hádat. V době, kdy The Last of Us Part 2 vyšlo, kreativní ředitel a viceprezident Naughty Dog Neil Druckmann řekl, že studio by mohlo příští rok přejít na novou IP. Nástin příběhu pro The Last of Us Part 3 je však připraven, takže je to také pravděpodobný kandidát na další hru.

Přečti si  Servery Babylon’s Fall budou vypnuty 27. února 2023

Ať tak či onak, Druckmann v červnu potvrdil, že jeho další projekt jako kreativního ředitele, ať už to dopadne jakkoli, je ve vývoji, i když v té době řekl, že je ještě příliš brzy o tom mluvit.

Samozřejmě, začátkem tohoto roku bylo potvrzeno, že Naughty Dog má ve vývoji řadu nových her. V té době do toho bylo zahrnut The Last of Us Part 1, zatímco se připravuje i rozsáhlý samostatný multiplayerový titul studia The Last of Us.

Recenzi na The Last of Us Part 1 si můžete přečíst zde.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno