Už je to nějako dobu, co se na internetu objevily první úniky o remaku Metal Gear Solid 3 vyvinutého společností Virtuos, a zdá se, že tyto úniky dostanou brzy velmi konkrétní obrysy. Zvěsti silně naznačovaly, že hra bude oznámena jako PS5 exkluzivita na nadcházející PlayStation Showcase, ale jak se zdá, tak tomu tak nebude.

Nedávno se tvrdilo, že remake Metal Gear Solid 3 bude exkluzivní pro PS5, protože společnost Konami podepsala smlouvy o exkluzivitě se Sony pro franšízy Silent Hill, Metal Gear SolidCastlevania. Vzhledem k tomu, jak moc Sony miluje nabídky exkluzivity, a skutečnost, že remake Silent Hill 2 již byl potvrzen jako exkluzivní pro konzole PS5, bylo snadné předpokládat, že ostatní franšízy Konami mohou mít stejný směr.

Nicméně podle repotu zveřejněného Tomem Hendersonem z Insider Gaming s odkazem na anonymní zdroje, remake Metal Gear Solid 3: Snake Eater nebude exkluzivní pro PS5. Henderson tvrdí, že hra bude oznámena trailerem na nadcházející PlayStation Showcase spíše než s plným herním trailerem a že bude spuštěna současně pro PS5, Xbox Series X/S a PC. Předchozí zvěsti tvrdily, že remake je zaměřen na spuštění v roce 2024.

Pokud jste zmateni protichůdnými zprávami, naštěstí se zdá, že to nebude trvat dlouho a dostaneme oficiální zprávu o hře, kdy bude spuštěna a pro jaké platformy bude spuštěna. Zůstaňte naladěni na další podrobnosti, které vám přineseme.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno