Vývojáři Gunfire Games a vydavatel Gearbox zveřejnili nový trailer na Remnant 2 , tentokrát zaměřený na třídu Challenger. Challengera, který se specializuje na boj s nepřáteli na blízko, si můžete prohlédnout v traileru níže.

Hlavním rysem třídy Challenger je jejich Prime Perk – Dead to Rights – který jim umožňuje zůstat v boji déle, přestože utrpí poškození, které by jinak mohlo být fatální. Challenger má také vlastnost Archetype Strong Back, která jim umožňuje vybavit se těžším brněním, aniž by se museli příliš starat o zatížení.

Kromě Challengeru nám studio poskytlo pohled na dva další archetypy, které přijdou do Remnant 2 – Handler Gunslinger. Každý z archetypů se zaměří na různé oblasti hry, přičemž Gunslinger se zaměří na boj na dálku a Handler je popisován jako archetyp „všech druhů“.

Přečti si  RECENZE: HyperX Cloud 3 Wireless - Vylepšení již tak skvělých sluchátek

Remnant 2 se zaměřuje na svůj nový systém Archetype, aby hráčům poskytl větší flexibilitu v tom, jak hrají se svými postavami, a odemyká nové schopnosti, což umožňuje skupinám synchronizovat své jedinečné pasivní schopnosti s větší mírou kontroly.

Remnant 2 vyjde na PC, PS5 a Xbox Series X/S v létě 2023.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno