Před námi je poslední týden před vánoci, který jak všichni doufají bude o něco poklidnější. My však rekapitulujeme týden předešlý, tedy ten s číslovkou 50. který přinesl opět několik zajímavých informací.

Technické problémy PUBG na Xboxu, vyšlo první DLC pro Wolfenstein II: The New Colossus, Další přešlapy Bungie s Destiny 2, možné odhalení termínu vydání Metro: Exodus a mnoho dalšího.

POTÍŽE S OBSAHEM ZÁKLADNÍ VERZE DESTINY 2

Začátkem týdne otřásla Deastiny 2 a Bungie další nepříjemnost, tentokrát kolem uzamčení základního obsahu v důsledku vydání DLC Curse of Osiris. Nebylo totiž možné hrát aktivity, které hráči zaplatili v základní hře a dokonce to hráčům znemožnilo získání všech trofejí. Bungie svou chybu již z části napravilo.

ZNAČKA UNCHARTED JE JEDNOU Z NEJVÝDĚLEČNĚJŠÍCH 

Série Uncharted je jednou z nejvýdělečnějších franchis společnosti Sony a nedávno tato značka slavila své desetileté výročí. K této příležitosti odhalilo studio Naughty Dog číslo, které překračuje 41 miliónů prodaných her s touto značkou.

4A GAMES MOŽNÁ ODHALILO TERMÍN VYDÁNÍ METRO: EXODUS

Nový trailer na Metro: Exodus nám velmi pravděpodobně odhalil plánovaný termín vydání, který by mohl být 8. srpna 2018. Zda se nedočkáme nějakého odkladu se ještě teprve uvidí, ale hráči by se tak mohli těšit během prázdnin na velký titul.

KOJIMA SE ROZHOVOŘIL O MECHANIKÁCH V DEATH STRANDING

Hideo Kojima se v rozhovoru pro IGN rozpovídal o mechanikách a filozofii své nové připravované hry Death Stranding. Uvádí, že smrtí ve hře vše teprve začíná a že smrt je součástí hry stejně jako hlavní příběh. Hideo tak chce změnit zaběhlé praktiky, kdy se po smrti vrátíte na místo posledního checkpointu, či uložené pozice a vesele pokračujete dál.

Přečti si  Gearbox již pracuje na další hře Borderlands, informuje Randy Pitchford

PRO NINTENDO JE ROK 2017 VELMI ÚSPĚŠNÝ

Pro Nintendo je rok 2017 splněným snem a společnosti se velmi daří. Dokazují to prodeje konzole Switch, kdy společnost přesáhla hranici 10 miliónů prodaných zařízení za pouhých 9 měsíců a také oblíbenost Nintendo her, což dokazuje počet získaných cen na The Game Award.

EA PŘÍŠTÍ ROK ZŘEJMĚ BAD COMPANY 3 NEVYDÁ MÍSTO TOHO SE BATTLEFIELD PŘESUNE DO WWII

Minulý týden se také objevila spekulace, že by EA společně s DICE mohlo v příštím roce odhalit a vydat Bad Company 3. Tato informace se nepotvrdila, alespoň ne v podobě termínu odhalení a vydání. Daleko pravděpodobnější se zdá pokračování Battlefieldu v období druhé světové války.

UNIKLY DETAILY O GHOST OF TSUSHIMA

Novozélandskému PlayStationu uniklo několik drobných informací o této nové hře od Sucker Punch. Jak již víme Ghost of Tsushima má být mnohem větší hrou, než inFamous: Second Son. Také víme, že hra je interně již plně hratelná a samotný prezident Sony si příběh, design i samotnou hratelnost velmi pochvaluje.

PUBG JE NA XBOXU TECHNICKÝM PROPADÁKEM I TAK HRU STÁHLO JIŽ MILIÓN HRÁČŮ

Do Xbox  access programu se v minulém týdnu dostalo dlouho očekávané PUBG. To si během dvou dní stáhlo více než milión hráčů. Ovšem hra naprosto technicky neodladěná v některých případech klesají počty snímků až k 11 za sekundu. Studio společně s Microsoftem se zavázalo na odstranění tohoto problému intenzivně pracovat. Hlavní příčinou takto nízkého fps je především slabé CPU, které je v konzolích Xbox One/S/X použito.

Přečti si  Ubisoft oznámil nový Free-to-Play titul ze světa The Division

BYLY ODHALENY DETAILY K IN THE VALLEY OF GODS

 

https://youtu.be/ceJcHUoO734

Během udílení herních cen byl v rámci světové premiéry odhalen trailer na hru The Valley of Gods, kterou vyvíjí studio Campo Santo, které má na svědomí také hru Firewatch. Ve hře se zhostíme badatelky a filmařky jménem Rashida, která nás ve dvacátých letech minulého století zavede nás do starobylého údolí v egyptské poušti, kde se ukrývají poklady, ale i zrada a tato cesta přinese slávu nebo smrt v pískových dunách.

VYŠLO PRVNÍ DLC K WOLFENSTEIN II: THE NEW COLOSSUS

 

Akční singleplayerová střílečka Wolfenstein II: The New Colossus se dočkala svého prvního DLC nazvaného The Adventures of Gunslinger Joe. Příběh se bude točit okolo bývalého hráče amerického fotbalu jménem Joseph Stallion.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno