Rocksteady je známé především pro svou Batman: Arkham sérii, ale nyní se zdá, že se věnují vývoji Suicide Squad.

Stále se spekuluje o tom, na čem vlastně studio Rocksteady pracuje, hovořilo se o tom, že pracují na hře Superman nebo Justice League. Podle nejnovějších zvěstí by mohlo studio přivést na svět Suicide Squad.

V souladu s touto informací byly nalezeny také nové domény, které byly zaregistrovány společností, která má napojení na Warner Bros. Patří sem URL adresy „SuicideSquadGame“ a „SuicideSquadKillTheJusticeLeague“. Navíc jedna z URL adres navrhuje spiknutí. Slogan „Kill the Justice League“ jasně ukazuje, že by Suicide Squad mohl dostat mimo jiné úkol zabít superhrdinský tým složený z Batmana, Supermana a Wonder Woman.

Přečti si  Členové Xbox Insider se mohou zaregistrovat, aby si mohli zarezervovat a zakoupit Xbox Series X / S

Pracují na hře skutečně vývojáři z Rocksteady?

Neexistuje žádná přesná indikace, že tato hra bude skutečně od vývojářů Batman série, nicméně studio vydalo svou poslední hru před 4 lety a podle Eurogameru by hra měla být odhalena během DC fan akce 22. srpna, kde by se měla objevit jen velmi krátká ukázka. To naznačuje, že od vydání hry nás dělí ještě spousta času. Navíc téhož dne bude konečně odhalena nová Batman hra, na níž pracují Warner Bros. Montreal, ta by se dle zvěstí měla jmenovat Gotham Knights.

Celou situaci kolem Rocksteady i odhalení nové Batman hry budeme nadále sledovat.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno