Příběh Xbox Lockhart je dlouhý a poněkud matoucí. Již v roce 2018 se šířily zvěsti o tom, že společnost Microsoft pracuje rovnou na dvou verzích své Next-Gen konzole jedné výkonnější (Anaconda) a druhé slabší (Lockhart).

Společnost Microsoft prozatím odhalila jen silnější variantu Xbox Series X a hovory o slabší verzi Lockhart poněkud utichly, ale několik zasvěcenců prohlásilo, že se na Lockhartu stále pracuje.

Jak již víme, tak Microsoft plánuje v následujících měsících dvě velké digitální události a podle  Jeze Cordena ve Windows Central bude právě během květnové události Lockhart oficiálně představen. Corden navíc slyšel, že tato verze konzole je již interně testována a někteří zaměstnanci společnosti si jej berou i domů, aby následně vývojářům poskytli zpětnou vazbu.

Přečti si  SteelSeries odhaluje aplikaci Moments

Květnová událost by ale dle Cordena neměla být jen o Lockhartu, ale společnost by na ní měla představit také nějaké nové herní trailery a pravděpodobně i nový bezdrátový Xbox headset.

Pokud jde o to, kdy by se květnová událost mohla konat, tak Windows Central se drží termínu někdy na začátku května, přičemž někteří hovoří konkrétně o 5. květnu. Samozřejmě tento termín nebyl oficiálně oznámen a tak je třeba jej brát s jistou rezervou.

Xbox Series X bude uveden na trh na konci tohoto roku.

2 KOMENTÁŘE

    • Chlape ty si zase mimota méně vykoná konzole má být doslova o dost méně vykoná někde na úrovni x boxu one x .s podporou raytracingu .Ty už hlavně nemyslí .Ale nejdříve si načti články bo píšeš úplně nesmysly

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno