Z řady titulů, které byly v loňském roce oznámeny, patří The Lords of the Ring: Glum u herní komunity mezi ty nejočekávanější, ačkoli je tento zájem z části způsoben minimem informací, které jsou o hře k dispozici. To se ovšem dnes změní.

Navzdory zpoždění hry, které bylo oznámeno letos v lednu, se zájem hráčů o titul nikterak nesnížil a ti stále dychtivě touží po oficiálních informacích a ukázkách ze hry.  Zdá se, že vývojáři vyslyšeli volání hráčů a dnes večer, přesně ve 22:45, představí první oficiální záběry ze hry. 

V minulosti jistě existovala řada her The Lord of the Rings., Ale možnost hraní za Gluma, který ve hrách jinak hraje převážně pouze podpůrnou roli, by mohlo vést k zcela jedinečnému zážitku. 

Již několik let jsou hry jako Middle-earth: Shadow of Mordor a Middle-earth: Shadow of War velmi populární adaptace k filmům a knihám Pána prstenů. The Lords of the Ring: Glum bude sloužit jako hlavní odklon od tohoto herního formátu.

Přečti si  Zisky společnosti Sony z her a služeb byly v roce 2019 oproti Microsoftu téměř dvojnásobné

Fanoušci o této hře zatím jen teoreticky slyšeli, a proto bude zajímavé sledovat, jak tato hra vypadá v praxi.Záběry z hraní mohou potenciálně poskytnout také podrobnosti příběhu. Na základě toho, co již bylo ukázáno, se zdá pravděpodobné, že se příběh bude odehrávat před Společenstvím prstenu, což znamená, že hráči si budou moci vyzkoušet, co se Glumovi stane před zahájením trilogie Pána prstenů.

The Lord of the Rings: Gollum  vyjde v roce 2022 pro PC, PS4, PS5, Switch, Xbox One a Xbox Series X.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno