Streamovací služba Twitch začala provádět tvrdé čistky a ze zatím ne zcela známých důvodů byl natrvalo zabannován i jeden z největších streamerů DR. Disrespect a to i přes to, že s ním před několika měsíci uzavřel dohodu o exkluzivitě.

Twitch učinil prohlášení pro PCGamer ohledně této záležitosti, kde uvedl: “Přijímáme příslušná opatření, pokud máme důkaz, že streamer jedná v rozporu s našimi pokyny pro komunitu nebo smluvními podmínkami. To platí pro všechny streamery bez ohledu na status nebo význam v komunitě.”

DR. Disrespect, patří zcela jistě mezi kontroverzní osobnosti Twitche, ovšem jak se zdá ruce pryč od něj nedává jen Twitch, ale dle všeho také Youtube a další platformy. 

To, že se jedná o trvalé zabannování prozrazuje také fakt, že Disrespectovi odběratelé a předplatitelé hlásí, že jim služba Twitch vrátila peníze za jejich předplatné.

Streamující společnost nedávno zakročila proti streamerům, kteří byli obvinění ze sexuálního obtěžování / nebo z osobních útoků, ovšem v tomto ohledu se na DR. Disrespecta nikde nic neobjevilo. Navíc začátkem tohoto měsíce byla platforma zahlcena žádostmi zastavení šíření podle zákona DMCA, což vedlo také k množství zákazů. 

Dr. Disrespect zdůraznil, že stále nemá ponětí, proč byl na Twitchi zabannován a žádá své stoupence o podporu, zatímco on stále pokračuje v úvahách o důvodech rozhodnutí této platformy.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno