12 týden přinesl kromě kalendářního příchodu jara a změny zimního času na letní také řadu zajímavých informací ze herního světa. Dočkali jsme se vydání remasteru Assassin´s Creed Rogue, Sea of Thieves, nebo A Way Out. Více již náš přehled níže.

Otevření několika herních studií, úniky naznačující práce na nových hrách, osvobození Ubisoft, úspěch série Zaklínač a mnoho dalšího.

STUDIO SANTA MONICA JIŽ PRACUJE NA DALŠÍM GOD OF WAR

I když nový díl God of War teprve vyjde, tak Studio Santa Monica hlásí, že již probíhají přípravy na výrobu dalšího dílu této veleúspěšné série. Dle informací, by se měl další díl opět odehrávat v severských zemích a měl by se mnohem více soustředit na Atreuse.

NA DALŠÍHO ASSASSINA SE MŮŽEME TĚŠIT PŘÍŠTÍ ROK

Další díl série Assassin´s Creed je údajně již ve vývoji a ten prý probíhá velmi dobře a navíc by se série měla poprvé podívat do starověkého Řecka.

NINTENDO PRACUJE NA REVIZI SWITCHE ODHALIL TO NOVÝ FIRMWARE

Nedávno vydaná aktualizace firmwaru pro konzoli Nintendo Switch, nesoucí označení 5.0 pravděpodobně odhalila něco, co společnost tak úplně nechtěla a sice, že společnost pravděpodobně pracuje na revizi své konzole. Změny by měli zajistit vetší bezpečnost a delší výdrž baterie.

Přečti si  Ubisoft se odklání od vydávání 3–4 AAA titulů za rok a rozšiřuje zaměření na „vysoce kvalitní“ free-to-play hry

ZÁVODY ONRUSH SE BLÍŽE PŘEDSTAVILY

Na začátku června vydá Codemasters nové arkádové závody Onrush, na kterých pracovali také tvůrci série MotorStorm a které mají hráčům nabídnout týmové závody plné adrenalinu. Codemasters informuje, že hra má nabízet nekonečnou zábavu, kterou nebudou zdržovat ani žádné zdlouhavé respawny, jako je tomu u konkurenčních titulů.

CD PROJEKT RED TEVÍRÁ STUDIO VE WROCLAVI

Studio CD Projekt Red oznámilo otevření nového studia ve Wroclawi, aby pomohlo s vývojem jejich aktuálního AAA RPG titulu Cyberpunk 2077. Toto nové studio bude tvořit 18 vývojářů a povede jej Paweł Zawodny.

UBISOFT DEFINITIVNĚ VYŘEŠIL PROBLÉM S VIVENDI

Společnost se nadobro vymanila ze spárů Vivendi. Herní vydavatel a multimediální konglomerát dospěli k dohodě, v níž se společnost Vivendi úplně zbaví akcií společnosti Ubisoft a jednou a navždy tak skončí dlouhá snaha společnosti Vivendi o převzetí kontroly nad Ubisoftem.

PO BLACK OPS 4 VYJDOU MODERN WARFARE 4

Twitterový profil Craiga Fairbrasse dabéra postav série Call of Duty prozradil, že dalším dílem zřejmě bude Modern Warfare 4. Na hře pracuje studio Infinity Ward, které přijde v rámci tříletého cyklu na řadu.

UBISOFT OTEVÍRÁ NÍVÁ STUDIA V ODESE A BOMBAJI

Ubisoftu se daří, což potvrzuje jak vymanění se ze spárů Vivendi tak i otevírání nových studií a to v indické Bombaji a ukrajinské Odese. Tato nová studia budou spolupracovat s ostatními, aby podpořila rozvoj AAA titulů.

Přečti si  Nová gameplay videa ze hry Ratchet and Clank: Rift Apart se zaměřují na souboj

ZA 10 LET SE PRODALO VÍCE NEŽ 33 MILIÓNŮ KOPIÍ SÉRIE ZAKLÍNAČ

Polský vydavatel a vývojář toto číslo oznámil během své prezentace hospodářských výsledků za rok 2017. Tento rok byl také označen jako desetileté výročí této herní série. Studio k tomu jen uvedlo následující: “Tento úspěch dokazuje, že věnování se kvalitě se vyplatí.”

OBNOVILY SE PRÁCE NA REMAKU SYSTEM SHOCKU

https://youtu.be/lKfnTnZuC5E

Nightdive Studios oznámilo obnovení prací na remaku System Shocku a informuje, že by hra mohla vyjít během Q1 2020. Studio také údajně obnovilo zájem některých vydavatelských partnerů, kteří se původně tak velkého projektu obávali, což je velmi dobrá zpráva.

EA PRACUJE NA STAR WARS OPEN WORLD HŘE

Nabídka pracovních pozic naznačuje, že EA Vancouver pracuje na nové Star Wars open world hře, kterou před časem vydavatel u Visceral Games zrušil a přenesl právě do EA Vancouver, aby hru přetvořilo do online open word herního světa.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno