Pro fanoušky Dark Souls na PC to nebyl skvělý rok . Od chvíle , kdy byl v lednu objeven nebezpečný exploit, byly online servery pro všechny tři hry v sérii deaktivovány, dokud FromSoftware problém nevyřešil.

Zatímco Dark Souls Remastered a Dark Souls 2 zůstávají offline, v srpnu bylo oznámeno, že servery pro Dark Souls 3 jsou zpět online, k radosti stále podrážděnějších fanoušků. Bohužel to moc dlouho nevydrželo.

V novém tweetu prostřednictvím oficiálního Twitter účtu Dark Souls FromSoftware vysvětlil, že online servery pro Dark Souls 3 byly opět deaktivovány kvůli „potvrzenému problému“. V současné době neexistuje žádné vysvětlení, o jaký problém se vlastně jedná nebo jak dlouho bude trvat, než se vyřeší, ale FromSoftware zjevně „zkoumá zdroj problému“ a poskytne další podrobnosti, až je bude mít.

I když netušíme, o jaký problém ve skutečnosti jde, je nepravděpodobné, že budeme muset čekat dalších 7 měsíců, než FromSoftware obnoví hru do její bývalé slávy. Je také možné, že to může mírně zpozdit obnovu serverů pro ostatní hry v sérii, protože FromSoftware v květnu vysvětlil, že by to postupně vrátilo servery počínaje Dark Souls 3.

Dark Souls 3 je nyní k dispozici pro konzole a PC.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno