Spekulace o datu vydání God of War Ragnarok naznačují listopadové spuštění hry, což je v souladu s dřívějšími zprávami.

Předpokládané zpoždění oznámení data vydání hry God of War: Ragnarok odstartovalo spekulace o datu vydání hry. Prominentní zasvěcenec Tom Henderson na Exputeru spekuluje o datu vydání hry 11. listopadu. To je v souladu s dřívějšími zprávami o vydání hry.

Hendersonovy spekulace pocházejí z extrapolace dalších dat vydání přibližně ve stejnou dobu. Další Need for Speed ​​by se měl údajně objevit v obchodech 4. listopadu a Avatar: Frontiers of Pandora od Ubisoftu by měl vyjít 18. listopadu, takže God of War Ragnarok bude pravděpodobně vydán mezi těmito dvěma hrami. Spekulace také zohledňují trend Sony vydávat své first-party v pátek.

Hendersonova zpráva z Exputeru také odhaluje podrobnosti o sběratelských edicích God of War Ragnarok. Sběratelské edice se mají jmenovat Collector’s Edition a Jotnar Edition.

Přečti si  Marvel's Midnight Suns představuje v nové ukázce schopnosti Spider-Mana

Zatímco se říká, že obě edice obsahují repliku kladiva Mjolnir v měřítku 1:1, edice Jotnar bude dodávána pouze s kladivem a kopií hry. Sběratelská edice na druhou stranu bude obsahovat více vychytávek, včetně mapy hry a některých odznaků.

S ohledem na zpoždění oznámení se kreativní ředitel Sony Santa Monica – Cory Barlog nedávno vydal na Twitter, aby si promluvil s fanoušky. Barlog požádal fanoušky, aby byli trpěliví, a zmínil, že oznámení budou vydána, až budou připravena.

Jako je tomu u všech neoficiálních informací, tak i zde doporučujeme brát výše uvedené s rezervou. Zatímco datum vydání 11. listopadu je možné pro God of War Ragnarok , společnost Sony jej zatím nepotvrdila.

God of War: Ragnarok je nyní ve vývoji pro PS4 a PS5.

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno